Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Zegarek, 46mm, sprawa Kolor Srebrny Stal.

Inteligentne Zegarki do tej pory nie pasowały do wielu z różnych powodów: krótki czas pracy, zbyt dziwaczny projekt, brak odpowiedniej funkcjonalności i nadmiar niepotrzebnych. Tak było przed Galaxy Watch. W nowej linii zegarków Samsung zrobił wszystko, aby wycisnąć jak najwięcej z inteligentnych zegarków jako klasy. Nie trzeba ich ładować codziennie, muzykę można słuchać bez Internetu, a projekt jest jak najbardziej zbliżony do najpopularniejszych modeli znanych szwajcarskich marek, a nie tylko na pierwszy rzut oka. Ponadto Samsung nie ograniczył się do jednej wersji i wypuścił zegarek w trzech kolorach i dwóch rozmiarach.

Najważniejszą cechą Galaxy Watch jest ekran. Samsung zdołał osiągnąć realistyczny efekt 3D

 

dzięki czemu wirtualne tarcze wyglądają jak prawdziwe, ze strzałkami i dodatkowymi funkcjami. A kiedy taka realistyczna tarcza zamienia się w wyświetlacz z aplikacjami-wygląda po prostu magicznie! Ekran jest całkowicie okrągły i wykonany w technologii AMOLED, więc jasność i kontrast wystarczą, aby na słońcu realizm i sama wygoda korzystania z inteligentnych zegarków nie ucierpiała. Obsługiwane i funkcja Always On Display, przeniesiony ze smartfonów Galaxy-to ze względu na zegarek może pracować do jednego tygodnia bez ładowania, chociaż GPS, odtwarzacz i aktywne korzystanie z aplikacji zmniejsza ten wskaźnik w czasie.

Obsługa NFC i Samsung Pay zachwyci tych, którzy są już przyzwyczajeni do przechowywania kart kredytowych w domu i płacenia telefonem. Teraz nawet nie musisz go wyciągać. Galaxy Watch ma wbudowany czujnik tętna, ale to już nikogo nie zaskoczy. Ale zaawansowany zbiór statystyk, w tym sen, i cały wagon aplikacji-trenerów, z których wiele ma naprawdę ciekawe funkcje-jak dotąd rzadkość. W zegarku jest wbudowany GPS, który umożliwia nawigację zarówno na mapach internetowych (po podłączeniu do smartfona), jak i bez internetu za pomocą aplikacji innych firm. Wbudowana pamięć jest naprawdę mała-tylko 4GB, więc nie będzie można wlać całej biblioteki muzycznej i karty. Obudowa zegarka jest chroniona przed wodą zgodnie ze standardem wojskowym MIL-STD-810G (USA) i wytrzymuje zanurzenie do 50 metrów.