Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 3/32 GB Space Black / Czarny

Сhest wszystko na raz? Po to jest Redmi Note 8 od Xiaomi. Smartfon, choć odnosi się do linii budżetowej – dzięki swoim możliwościom, jakości i funkcjonalności można łatwo konkurować z wieloma flagami. Note 8 również cieszy się autonomią, a kamera o wysokiej rozdzielczości zapewnia niezwykle wyraźne zdjęcia. Obudowa Redmi Note 8 jest pokryta wytrzymałym szkłem z przodu iz tyłu. Tylna część cieszy się modnym efektem przepełnienia. Konstrukcja obudowy jest przemyślana pod względem wytrzymałości: narożniki są wzmocnione, a rama jest chroniona przed pęknięciami. Ponadto specjalna powłoka hydrofobowa zapewnia ochronę przed rozpryskami. Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja anten: sygnał będzie pewny, bez względu na to, jak trzymasz urządzenie.

Na dużym wyświetlaczu wysokiej jakości każda treść wygląda ładnie.

Ekran uzyskał wsparcie technologii Rheinland TÜV, dzięki filtrowaniu niebieskiego widma ma znacznie mniejszy wpływ na oczy niż większość wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Ekran Note 8 ma również cienkie ramki, małe wcięcie od dołu i małe wycięcie przedniej kamery. Niesamowita Kamera Główna O Rozdzielczości 48 Megapikseli zapewnia doskonałą jakość zdjęć z uderzającą klarownością. Smartfon otrzymał dodatkowe moduły do portretów i makrofotografii, a także ultra-szerokokątny moduł do spektakularnych krajobrazów i dynamicznych scen. Przednia kamera również cieszy się wysoką jakością, a inteligentny system automatycznej poprawy pozwala tworzyć prawdziwe arcydzieła.

Potężny PROCESOR poradzi sobie z każdą grą nawet „na maksimum”. Urządzenie otrzymało dużą ilość pamięci RAM i system chłodzenia cieczą. Specjalna technologia może dodatkowo zwiększyć wydajność w grach w razie potrzeby. Przy tak imponującej wydajności, Redmi Note 8 przyjemnie zaskakuje i autonomią, a tylko 2 godziny ładowania wystarczą na 9 godzin w ciężkich grach. Redmi Note 8 otrzymał również port podczerwieni do sterowania urządzeniami domowymi. Wśród ciekawych funkcji Redmi Note 8 można zauważyć port podczerwieni do sterowania urządzeniami domowymi, a także dość wysokiej jakości dźwięk wbudowanych głośników.

gramhum . smart Door locks