Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Zegarek Aktywny 2 aluminium 40mm wanilia / Różowe Złoto.

Samsung Galaxy Watch Active stał się jednym z najbardziej popularnych gadżetów do noszenia dla urządzeń z systemem Android, a model drugiej generacji wyraźnie twierdzą, że tytuł idealnego inteligentnego zegarka, ponieważ Samsung sfinalizował wiele punktów i uwzględnił życzenia użytkowników, a także dodał ogromny potencjał do dostosowywania gadżetu do noszenia. Galaxy Watch Active 2 otrzymał duży wyświetlacz AMOLED o imponującym kontraście. Przekątna ekranu wzrosła w porównaniu z zegarem pierwszej generacji. Podobnie jak mechaniczny zegarek, ramka wokół ekranu jest teraz funkcjonalna: jest wykonana z dotyku i umożliwia szybkie i wygodne sterowanie różnymi funkcjami zegarka Galaxy Watch.

Urządzenie jest dostępne w różnych kolorach i dwóch wariantach średnicy obudowy: 40 i 44 mm. obudowa zegarka wykonana jest z aluminium, a pasek wykonany jest z miękkiego, przyjemnego silikonu. Istnieje również wersja zegarka w stalowej obudowie ze skórzanym paskiem, w tym projekcie Galaxy Watch Active dobrze komponuje się nawet ze ścisłymi garniturami. Nie jest tajemnicą, że wiele osób lubi zmieniać tarcze, więc w Galaxy Watch Active 2 pojawiła się ekskluzywna okazja: zrób zdjęcie swojego wizerunku lub kawałka odzieży na smartfonie, a Zegarek stworzy unikalną tarczę w kolorystyce stroju. Jest to wygodniejsze i bardziej interesujące niż szukanie odpowiednich tarcz w Internecie.

Gadżet działa na Markowej platformie Tizen,interfejs Galaxy Watch Active 2 jest responsywny i przyjazny dla użytkownika. Zegarek obsługuje aplikacje z Galaxy Store i ma solidną wbudowaną funkcjonalność. Istnieje wiele scenariuszy treningowych, w tym pływanie-zegarek jest chroniony zgodnie ze standardem IP68. Zegarek dość dokładnie liczy kalorie, a także zbiera informacje o odległości, wysokości, a nawet może mierzyć wymiary basenu podczas pływania. Precyzyjny czujnik tętna utrzymuje pomiary w Dzień Iw Nocy: jedną z mocnych stron Galaxy Watch Active 2 jest zaawansowane monitorowanie snu. Przez cały czas użytkowania inteligentny zegarek może podkreślać momenty stresu, spokoju i aktywności, a intuicyjny interfejs motywuje do nie siedzenia w miejscu.

Na dużym ekranie zegarka wygodnie jest nie tylko oglądać powiadomienia, ale także odpowiadać na nie. Zapewnia zestaw szybkich odpowiedzi, co znacznie oszczędza czas – nie trzeba już wyciągać smartfona, aby napisać tylko krótkie ” OK ” lub polubić. Inną ciekawą funkcją jest sterowanie kamerą smartfona-Uwolnij swoją kreatywność! Wbudowana pamięć gadżetu pozwala pobrać kilka ulubionych utworów (na przykład playlistę treningową)i cieszyć się muzyką, podłączając Bezprzewodowe Słuchawki. Ładowanie Galaxy Watch Active 2 odbywa się również bezprzewodowo, a posiadacze FLAG z obsługą odwracalnego Ładowania Qi mogą ładować zegarek w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut i bez żadnych przewodów.